Valmistamine

Tooted

Põhiliselt valmistame kergetest, tehases koostatud elementidest ehitisi, mida on lihtne ja mugav koostada. Ehitiste komplekti kuuluvad kõik puuosad (k.a. uksed ja aknad, viimased on enamikul juhul juba paigaldatud seinaelementidesse), kinnitusvahendite komplekt ning üksikasjalik ja arusaadav koostejuhend.
Valmiselementide raamide ühendamisel kruvikoostega tekib tugev ja vastupidav raamkonstruktsioon, mis teenib oma peremeest hästi pika aja vältel ka põhjamaises kliimas.

Ehitiste aluspuud

Ehitiste aluspuudeks kasutame minimaalselt 44x94 mm. ristlõikega puitu (tellijate erisoovide korral võime komplekteerida ehitise ka mittestandartsete aluspuude ja põrandalaudadega), mis ei vaja eraldi vundamenti (ehitise võib paigaldada ka ehitusplokkidest alusele, mis hoiab oluliselt kokku tellija ressursse – aega ja raha).
Alates 2014.a. oleme suuremate premium-klassi ehitiste puhul (suveköök Jana, Klaasmaja jt.) parima tulemuse saavutamiseks hakanud kasutama ka karkass-süsteemi.

HUTi toodete valmistamine

HUTi väikemajade aluspuiduna kasutame minimaalselt 44x94 mm ristlõikega kvaliteetseid prusse, meie kergehitised ei vaja eraldi vundamenti.

Kvaliteetne saematerjal

HUTi väikemajad valmivad põhjamaisest, kuivast ja hoolikalt valitud kuuse saematerjalist.

Hööveldatud profiilid

Vajalikud profiilid hööveldame oma tehases ise, nii suudame tagada toodete ühtlaselt hea kvaliteedi.

Kvaliteetne lõpptulemus

HUTi väikemajade uksed valmistame liimpuidust, mis ei väändu ega muuda oma vormi. Avanevad aknad ning osa premium-klassi uksi tellime selleks spetsialiseerunud ettevõtetelt, et tagada parim võimalik kvaliteet.

HUTi väikemajade tarvikud

HUTi väikemajade komplekteerimiseks oleme valinud ainult parima kvaliteedi ja pika kasutuseaga tarvikuid: silinderlukke, reguleeritavaid mantelhingi jt.

Ukselingid

Lukustid

Uksehinged

Lisasoojustuse võimalus

Kasutusperioodi pikendamiseks pakume teile võimalust oma HUTi väikemaja lisasoojustamiseks. Selleks on kaks võimalust: kas ostate lisasoojustuse kompleti ning soojustate ise või soetate meilt juba soojustatud valmiselemendid. Seintele pakume EPS soojusisolatsiooniplaate paksusega 35 mm, põrandatele ja lagedele paksusega 65 mm.

Tehnilised tingimused

Üldjuhul lubavad meie tehnilised tingimused ja kasutatavad profiilid soojustada:

Seinad

35 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga

Põrandaid

65 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga

Lagesid

65 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga

Erilahendused

Täpsema info saamiseks küsi lisa!

Telli HUT hinnakiri omale mugavalt postkasti.

Newsletter Form ET
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram